Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Rostlinné oleje

Oleje

Mezi silné stránky firmy patří především obchod s rostlinnými oleji, zejména tropickými (palmový olej, palmstearin, palmolein). Obchodní filozofií firmy je zajistit stabilní kvalitu dodávek přímou spoluprací s výrobci v zahraničí (Malajsie, Indonésie). Firma spolupracuje s předními českými a slovenskými výrobci jedlých olejů. Aktivně se také podílí na hledání nových aplikačních oblastí pro palmový olej a jeho deriváty.

Vedle potravinářských firem nalézají dodávky olejů uplatnění v oblastech chemického průmyslu, kde firma spolupracuje především s výrobci alkydových pryskyřic, fermeží (rafinovaný sojový olej, rafinovaný lněný olej) a metylesteru.

Dovoz surových olejů pro účely tukování krmných směsí (sojový, řepkový a palmový) je logickou součástí obchodu s rostlinnými oleji pro potravinářské popř. technické využití.

V oblasti rostlinných olejů firma rovněž poskytuje informace z komoditního trhu, které napomáhají správnému rozhodování o načasování kontraktace.

Firma reprezentuje značku CAROTINO na českém a slovenském trhu. Produkty malajské firmy CAROTINO představují ve světě unikátní výrobky, založené na červeném palmovém oleji, který vzniká procesem patentově chráněné molekulární destilace. Tento proces rafinace umožňuje uchovat vysoký obsah karotenů, tokoferolů a tokotrienolů ve výsledném produktu. Oleje CAROTINO v sobě ztělesňují to nejlepší, co je možné od olejů v naší výživě očekávat.

Specifikace vybraných produktů:

 

Česky English

CAROTINO PREMIUM

Objednávka Carotino Premium
http://antee.cz/comtrade/index.php?nid=7638&lid=CZ&oid=2053977


COMMODITY TRADING s.r.o.
Daskabát 27
779 00 Olomouc

Tel: +(420) 585 751 121
Fax: +(420) 585 751 120

IČ: 25868586
DIČ: CZ25868586

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava
commoditytrading_footer.png